Zwłoki znalezione w piątek na jeziorze Okmin to zaginiony przed kilkoma miesiącami Damian. 19-latka rozpoznała najbliższa rodzina. Dziś w Białymstoku przeprowadzono z kolei sekcję zwłok. Prokuratura zamierza zlecić jeszcze wykonanie badań DNA.

Jak poinformowała prokurator Joanna Orchowska z Prokuratury Rejonowej w Suwałkach, dziś o godzinie 9:00 w Białymstoku rozpoczęto przeprowadzanie sekcji zwłok. – Nie ma jeszcze wyników, nie znamy też przyczyny śmierci. Jak jednak dodała, w piątek najbliższa rodzina rozpoznała Damiana. Przy młodym mężczyźnie znaleziono także rzeczy osobiste, które potwierdzały, że jest to zaginiony przed 5 miesiącami mężczyzna.

Wyniki sekcji najprawdopodobniej będą znane jutro. Wskażą nie tylko przyczynę zgonu ale także to, czy do śmierci młodego mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie. Suwalska prokuratura zamierza także zlecić badania DNA mężczyzny.

Przypomnijmy, że 19-letni Damian Cieraszko zaginął pod koniec października w miejscowości Turówka Stara. To właśnie tam trwała impreza urodzinowa, w której uczestniczył chłopak. Z relacji świadków wynika, że w pewnym momencie wyszedł z domku. Pomimo intensywnych poszukiwań prowadzonych przez policję, straż, rodzinę, a nawet jasnowidza, młodego mężczyzny przez 5 miesięcy nie udało się znaleźć.

Jego zwłoki wypłynęły dopiero w miniony piątek na jeziorze Okmin. Znalazł je przypadkowy mężczyzna, który natychmiast zaalarmował policję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj